Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Barcelona znowu coś nie tak
07 Oct

Barcelona znowu coś nie tak

Tegoroczną Barcelonę można uznać za bardzo trudną. Od rewanżu w zeszłym sezonie ich ranking w La Liga uległ zmianie. A po straszliwej porażce w Lidze Mistrzów, drużyna wywołała również wiele kontrowersji po meczu.

Barcelona niedawno ogłosiła swoje ostatnie roczne sprawozdanie fiskalne, a na zespół poważnie wpłynie również gospodarka. Aby zaoszczędzić na kosztach w tym najtrudniejszym okresie ekonomicznym, dyrektorzy Barcelony muszą prosić o cięcia wynagrodzeń. Mają nadzieję, że zawodnicy w Koszulka FC Barcelona mogą współpracować przy tej obniżce pensji i pomóc klubowi zaoszczędzić pieniądze. Ostatnim razem, gdy podwyżka pensji została podniesiona, Lionel Messi zamieścił oświadczenie w mediach społecznościowych o swoim niezadowoleniu. Nie dlatego, że zawodnicy się nie zgadzają, ale kiedy klub wie, że zawodnicy są skłonni obniżyć swoje pensje, wciąż wywierają na nich presję.

Chociaż Barcelona rozwiązała część problemów, nadal nie może uciec od kryzysu gospodarczego. To również sprawia, że ​​relacje między graczami w Stroje Piłkarskie a liderami Barcelony stają się bardzo napięte. To był naprawdę trudny rok dla Barcelony.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.