Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Gareth Bale nadal chce grać w piłkę nożną
04 Sep

Gareth Bale nadal chce grać w piłkę nożną

Ostatnie wiadomości z La Liga dotyczą Lionela Messiego lub nieosiągnięcia konsensusu z Barceloną. Gareth Bale był także bohaterem trzech kolejnych tytułów Realu Madryt w Lidze Mistrzów, ale nie miał wielu okazji do gry.

Zwłaszcza po wznowieniu La Liga, Gareth Bale, ubrany w Koszulka Real Madryt, miał tylko 48 minut gry w 12 meczach. Ten, który często śpi z maską na trybunach Realu Madryt, a ogląda mecz przez lornetkę, jest normalnym stanem w drużynie. A także ma wysokie wynagrodzenie. Jeśli Gareth Bale nie ma zdolności? Ale jako ważny zawodnik podczas trzech kolejnych mistrzostw drużyny, fani mogą zobaczyć jego występ w grze. Gareth Bale również myślał o opuszczeniu Realu Madryt, aby przejść do drużyny, w której może grać, ale decyzja nie leży w jego rękach.

Jednak Gareth Bale, który był w kiepskiej formie przez ostatnie dwa sezony, sprawił, że trener Zinedine Zidane nie wykorzystał go ponownie. Gareth Bale, ubrany w Stroje Piłkarskie nr 11, również powiedział, że ma nadzieję na więcej okazji do gry.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.