Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!

27 May

FC Bayern Monachium blokuje tytuł w Bundeslidze

W 28 rundzie Bundesligi bardzo ceniony mecz pomiędzy Borussią Dortmund i FC Bayernem Monachium zakończył się zwycięstwem FC Bayernu Monachium. Walka o tytuł w Bundeslidze w tym sezonie również nie nabrała napięcia.

Czytaj więcej

26 May

Nadchodząca czerwona i żółta wojna

Ponowne uruchomienie Bundesligi pozwoliło wreszcie fanom, którzy nie mają piłki, oglądać. Główną zmianą jest pusta gra, każda drużyna musi dostosować się do gry bez fanów, fani mogą oglądać grę tylko w transmisji na żywo.

Czytaj więcej

25 May

RB Lipsk ustanawia nowy rekord po meczu

Turnieje Bundesligi przyniosły wiele ekscytujących gier. Więcej to wyjątkowa wydajność graczy. Wśród nich są Erling Braut Håland w Koszulka Borussia Dortmund i Timo Werner z RB Lipsk.

Czytaj więcej

23 May

Bitwa o zemstę w Bayern Monachium

Ponowne uruchomienie Bundesligi rozpaliło także serca fanów piłki nożnej. Chociaż rozpoczęto pustą grę bez widzów, gracze również poważnie podchodzili do gry. Ale fani nadal będą siedzieć przed ekranem w Stroje Piłkarskie, aby oglądać grę.

Czytaj więcej

22 May

Liverpool konsoliduje napastnika

W stosunku do Bundesligi wciąż trwa ognisty restart gry, drużyna ligi, która się nie rozpoczęła, zwiększa swoją siłę. W Liverpoolu, nowym panu Premier League, nadal skupia się na prowadzeniu napastnika.

Czytaj więcej

21 May

FC Bayern Monachium przedłuża kontrakt z bramkarzem

Od momentu wznowienia gry przez Bundesligę, przyciągnęła ona uwagę fanów piłki nożnej na całym świecie. W tym czasie odbyły się nie tylko wspaniałe mecze bez kibiców, ale także przedłużenie kontraktu FC Bayern München z bramkarzem Manuelem Neuerem, co również przyniosło dobre wieści dla fanów Bayernu.

Czytaj więcej

19 May

Zwycięski Bayer 04 Leverkusen

Początek Bundesligi, gra również trwała przez jakiś czas. Oprócz bacznie obserwowanego meczu pomiędzy Borussią Dortmund i Schalke 04, Borussia Dortmund wygrała 4: 0. Istnieje również Bayer 04 Leverkusen przeciwko SV Werderowi Bremie.

Czytaj więcej

16 May

Rozpoczyna się Bundesliga, piłka nożna powraca

Powrót pięciu głównych lig to prawdziwy powrót piłki nożnej. 63 dni, na które fani z całego świata czekali ciężko, wreszcie wróciły dzisiaj do Bundesligi. 16 maja 2020 r. Jest dniem, który warto zapamiętać dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Czytaj więcej

14 May

Fani mogą wreszcie obejrzeć grę

Od ostatniej ligi w pięciu najlepszych ligach Europy do zawieszenia, Bundesliga, która została zawieszona na ponad dwa miesiące, rozpocznie się ponownie 16 maja. W obecnej szczególnej sytuacji Bundesliga stała się jedynym sportem na dużą skalę wydarzenie w Europie.

Czytaj więcej

12 May

Ponowne uruchomienie meczów piłki nożnej nie jest łatwe

Mecz piłkarski został na pewien czas zawieszony, a ostatnio powoli staje się niespokojny. Na początku Bundesliga ogłosiła wznowienie turnieju, a inne ligi również myślą o rozpoczęciu turnieju. Są też dobre wieści w Premier League. 20 drużyn ma również nadzieję na rozpoczęcie gry jak najszybciej.

Czytaj więcej

Wyświetlono: 1 do 10 z 198 (20 stron)
Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.