Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!

29 Nov

Neymar wcześnie opuścił dwór po tym, jak został ranny z wyrazem bólu

Mecz piłki nożnej jest wspaniały, ponieważ ma wiele niepewnych czynników. Ale zawodowi gracze doznali kontuzji w grze, co jest jednym z najbardziej nielubianych czynników. Neymar został poważnie kontuzjowany w meczu z Saint-Étienne. Czarna Stroje Piłkarskie z numerem 10 nie uspokaja Neymara, ronił bolesne łzy z powodu kontuzji.

Czytaj więcej

25 Nov

Trener Manchesteru City Josep Guardiola przywiązuje dużą wagę do mistrzostw UCL

W tym sezonie wszyscy skupili się na głównym trenerze. Premier League to liga, w której zmieniono najwięcej głównych trenerów. Wprawdzie występ zawodnika w grze jest częścią wygranej, ale trenerskie umiejętności trenera na boisku również zajmują ważną pozycję. W centrum bitwy Ligi Mistrzów UEFA Manchester City grał z Paris Saint-Germain. Trener Josep Guardiola poprowadził piłkarzy w niebieskich Stroje Piłkarskie do wygrania meczu.

Czytaj więcej

22 Nov

Manchester United oficjalnie zwolnił trenera pracodawcy, Ole Gunnara Solskjær

Po tym, jak Manchester United przegrał Derby, kibice powiedzieli, że gospodarze powinni odciążyć trenera pracodawcy Ole Gunnara Solskjæra. Ostatecznie, ze względu na ostatnie słabe wyniki Manchesteru United, zespół zdecydował się zwolnić głównego trenera Ole Gunnara Solskjæra. Czerwona Stroje Piłkarskie nie dała mu dobrych wspomnień z kariery trenerskiej, a Ole Gunnar Solskjær również uronił łzy w wywiadzie.

Czytaj więcej

18 Nov

Josep Maria Bartomeu ogranicza możliwości prezesa FC Barcelona Joana Laporta

Od początku epidemii mocno ucierpiała także rywalizacja sportowa. Wiele klubów piłkarskich stopniowo ujawniało swoje ukryte braki. Na przykład FC Barcelona miała problemy finansowe. Nieprawidłowe zarządzanie Josepa Marii Bartomeu, byłego prezesa FC Barcelona,bezpośrednio wpłynęło na występ nowego prezesa Joana Laporty.

Czytaj więcej

15 Nov

Tegoroczny Cristiano Ronaldo musi zmierzyć się z kilkoma rozczarowaniami

Po meczu na boisku pojawiły się dwa różne zakończenia. Zwycięska drużyna i kibice wiwatowali i świętowali, a przegrywająca drużyna i kibice byli bardzo rozczarowani. Cristiano Ronaldo siedzi cicho na boisku, jego czerwona Stroje Piłkarskie z numerem 7 jest pełna samotności. Kierowana przez niego reprezentacja Portugalii w piłce nożnej przegrała mecz, a jego reprezentacja nie wykorzystała szansy na awans bezpośrednio do Mistrzostw Świata FIFA.

Czytaj więcej

11 Nov

Rok, w którym Atlético Madryt weszło do finałów UCL, najbardziej zszokował fanów

Jeśli fanom przypomni się, która drużyna przeżyła największy szok w ciągu ostatnich dziesięciu lat, być może Atlético Madryt może być jednym z nich. Sezon 2013-14 był najwspanialszym okresem dla Predatora, a także żałowali, że przegapili mistrzostwo Ligi Mistrzów UEFA. Czerwono-biała Stroje Piłkarskie to najbardziej klasyczny kolor Atlético de Madrid i jest to również kolor, który poruszył niezliczone rzesze fanów.

Czytaj więcej

08 Nov

Główny trener Manchesteru United, Ole Gunnar Solskjær, zapomniał o swojej przewadze

Jeśli ktoś jest zawsze kwestionowany przez wszystkich, to on sam stopniowo stanie się taką osobą. To jest siła języka. Ładne słowa mogą zainspirować każdego, ale słowa werbalne i ironiczne są bardziej przerażające niż nóż. Trener Manchesteru United Ole Gunnar Solskjær zapomniał o swoich zaletach. W zeszłym sezonie poprowadził drużynę czerwonej Stroje Piłkarskie do wicemistrza Premier League.

Czytaj więcej

04 Nov

AC Milan zdobywa pierwsze punkty w Lidze Mistrzów UEFA

W tym sezonie Liga Mistrzów UEFA dotarła do czwartej rundy i nie ma zbyt wielu okazji do awansu dla drużyn o niższym rankingu. AC Milan, który po 7 latach powrócił do Ligi Mistrzów UEFA, stał się w centrum uwagi publiczności. Zremisowali u siebie 1:1 z FC Porto. To także pierwsze punkty zdobyte przez AC Milan w Lidze Mistrzów. Kibice gospodarzy wykorzystali niezliczone kawałki czerwonego i czarnego materiału do wykonania swoich ulubionych Stroje Piłkarskie.

Czytaj więcej

01 Nov

Wynik meczu nie reprezentuje całej piłki nożnej

Ostatni występ Manchesteru United był najbardziej kontrowersyjny dla kibiców, zwłaszcza gdy przegrali z Liverpoolem 0-5. Fani na scenie użyli czerwonych Stroje Piłkarskie, aby uczynić grę bardziej pasjonującą, ale wynik meczu miał zawieść fanów Old Trafford. Czy wynik meczu może decydować o jakości drużyny? Wygrywanie lub przegrywanie meczu to nie tylko piłka nożna.

Czytaj więcej

28 Oct

FC Barcelona oficjalnie ogłasza odejście głównego trenera Ronalda Koemana

Ostatnio zarówno Premier League, jak i La Liga poinformowały o odejściu głównego trenera. Jednak FC Barcelona najpierw oficjalnie ogłosiła zwolnienie głównego trenera Ronalda Koemana. Głównym powodem jest kiepski rekord FC Barcelony w nowym sezonie i ustanowienie najgorszego rankingu w historii zespołu od 19 lat. Ostatnim razem, gdy trenerem Ronalda Koemana była FC Barcelona 0:1 przegrywająca z Rayo Vallecano, która była najbliżej, kiedy widział czerwono-niebieską Stroje Piłkarskie.

Czytaj więcej

Wyświetlono: 1 do 10 z 410 (41 stron)
Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.