Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Ángel Di María jest aniołem Argentyny
20 Jul

Ángel Di María jest aniołem Argentyny

Spośród dziesięciu drużyn narodowych, które brały udział w tegorocznych zawodach Copa América, zwyciężyła reprezentacja Argentyny w piłce nożnej. W finale reprezentacja Argentyny w piłce nożnej pokonała reprezentację Brazylii 1-0. Drużyna wygrała golem Ángela Di Maríi. Chociaż Lionel Messi przyciągnął uwagę wszystkich, wkład ngela Di Maríi jest również godny pochwały.

W tym roku gol Ángela Di Maríi pomógł reprezentacji Argentyny w wygraniu mistrzostw Copa América. Jego gol 13 lat temu pomógł reprezentacji narodowej zdobyć złoty medal olimpijski w piłce nożnej mężczyzn. Niezależnie od tego, czy występuje w Paris Saint-Germain, czy w reprezentacji Argentyny, Ángel Di María nosi Stroje Piłkarskie z numerem 11 jako wybitny pomocnik. Nawet jeśli dobrze spisuje się w grze, uwaga kibiców nie jest zwrócona na niego. Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej ma Lionela Messiego i Sergio Agüero, Paris Saint-Germain ma Kylian Mbappé i Neymar. Występ Ángela Di Maríi zawsze pokrywają gwiazdy zespołu, ale jego występ jest bardzo stabilny.

W tym roku Ángel Di María wygrał mistrzostwo z reprezentacją Argentyny, nadrabiając żal z powodu nie wygrania ligi. To prawda, że ​​Paris Saint-Germain nie zdobyła tytułu mistrzowskiego w zeszłym sezonie, ani nie wygrała Ligi Mistrzów UEFA. Mecz reprezentacji narodowej dobiegł końca, a Ángel Di María zdjął Koszulka Argentyna i połączył się z rodziną. W końcu fani dowiedzieli się, że Ángel Di María zakończył finał z kontuzją i mieli nadzieję, że anioł reprezentacji Argentyny wkrótce wyzdrowieje.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.