Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Edinson Cavani z Manchesteru United otrzymuje nowy kontrakt
11 May

Edinson Cavani z Manchesteru United otrzymuje nowy kontrakt

Dopiero po podpisaniu nowej umowy z drużyną można zdecydować o pozostaniu lub pozostaniu zawodnika. Kiedy wszyscy spekulowali, że Edinson Cavani opuści Manchester United, Manchester United ogłosił w poniedziałek przedłużenie o rok kontraktu z Edinson Cavani. Legendarna Stroje Piłkarskie Manchester United nr 7 po raz kolejny wprowadziła Edinsona Cavaniego, który jest jej właścicielem.

Edinson Cavani rozegrał w tym sezonie 35 meczów dla Manchesteru United, strzelając 15 goli. Wśród nich jest 9 bramek w Premier League, 5 bramek i 3 asysty w czterech meczach w Lidze Europy. A jego występ na boisku zasługuje na pozycję centralną, jaką otrzymał od trenera. Chociaż 34-letni Edinson Cavani jest przeciwieństwem młodszej drużyny, dobrze też, że w drużynie są starsi gracze prowadzący młodych zawodników. Dobry przykład zainspiruje młodych zawodników i pobudzi entuzjazm zespołu.

Edinson Cavani był w Manchesterze United krócej niż sezon i dał jasno do zrozumienia, że będzie nadal grał w drużynie w przyszłym sezonie. Ten nowy kontrakt to także szczera podwyżka pensji Manchesteru United na utrzymanie Edinsona Cavaniego, a niezliczeni fani również witają urugwajskiego napastnika. Edinson Cavani pocałował jego Koszulka Manchester United. Jego wdzięczność może być wykorzystana tylko do oddania drużynie i kibicom podczas gry.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.