Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Joachim Löw zakończył karierę trenerską w Niemczech
30 Jun

Joachim Löw zakończył karierę trenerską w Niemczech

Finałowy mecz rundy pucharowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej zdecydował, że ostatnia drużyna awansuje do ćwierćfinału. Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej przegrała z reprezentacją Anglii mężczyzn w piłce nożnej 0-2, a drużynie groziła eliminacja. Główny trener reprezentacji Niemiec Joachim Löw powiedział kiedyś, że zakończenie tych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej zakończy jego karierę jako trener reprezentacji narodowej.

Niezliczeni kibice reprezentacji narodowej nie spodziewali się, że reprezentacja Niemiec w piłce nożnej zakończyła podróż po Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej UEFA. Mała dziewczynka, która przytuliła się do Koszulka Euro 2020 Niemcy, płakała ze smutku na miejscu zdarzenia. Rozumiała wynik meczu i smutek otaczających ją fanów. Po meczu z reprezentacją pożegna się także główny trener Joachim Löw. Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej przegrała w tym meczu z niestabilnym występem. Stracili stabilność najważniejszej cechy reprezentacji narodowej.

Odkąd Joachim Löw oficjalnie został głównym trenerem reprezentacji Niemiec w 2006 roku, największym sukcesem jest to, że poprowadził drużynę do zdobycia mistrzostwa świata w piłce nożnej 2014 FIFA. Ale wtedy rekord reprezentacji narodowej sprawił, że Joachim Löw cierpiał na kontrowersje wszystkich i nie osiągnął dobrych wyników w ostatnim okresie trenerskim. Znajome Stroje Piłkarskie i wszystko, co znajome, aby pożegnać się z Joachimem Löwem.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.