Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Lionel Messi odpowiada na polubienia fanów swoimi działaniami
15 Jul

Lionel Messi odpowiada na polubienia fanów swoimi działaniami

Jako główny zawodnik reprezentacji Argentyny i FC Barcelona,Lionel Messi, jest lubiany przez wielu kibiców. Lionel Messi wzbudza miłość kibiców nie tylko swoim wybitnym występem na boisku, ale także emocjami wobec kibiców. Zapewne żaden kibic nie policzył, ile Stroje Piłkarskie rozdał Lionel Messi w swojej karierze, ale fani i zawodnicy, którzy go dostali, są szczęśliwi.

Niedawno na platformach społecznościowych pojawił się 100-letni fan Lionela Messiego. Używał swojego notatnika do rejestrowania bramek Lionela Messiego w każdym meczu. Nawet Lionel Messi powiedział po obejrzeniu tego incydentu, że sam nie liczył i nie rejestrował bramek. Lionel Messi nie tylko zwrócił uwagę na staruszka, ale także osobiście wyraził wdzięczność staruszkowi po Copa America. Stuletni kibic powiedział, że będzie podążał za Lionelem Messim do końca. Miłość i wytrwałość fanów naprawdę poruszyły wszystkich.

Fani stulecia widzieli również wielu wybitnych piłkarzy w piłce nożnej, ale nadal lubi Lionela Messiego. Nawet jego wnuk jest takim fanem Lionela Messiego jak on. To dziedzictwo i przekonanie starszego pokolenia fanów. Lionel Messi zrealizował swoje marzenie w Koszulka Argentyna w tym roku. Gratulacje dla Lionela Messiego za zdobycie mistrzostwa Copa América!

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.