Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester City organizuje wielką ceremonię pożegnania Sergio Agüero
24 May

Manchester City organizuje wielką ceremonię pożegnania Sergio Agüero

Pod koniec ostatniej rundy Premier League był to również ostatni mecz Sergio Agüero w Manchesterze City. Po meczu, wśród okrzyków kibiców, obserwowali, jak Sergio Agüero po raz ostatni zakłada Koszulka Manchester City i żegnają się ze wszystkimi. To koniec jego dziesięcioletniej kariery w Manchesterze City, a drużyna zdobyła również mistrzostwo Premier League.

W 38. kolejce Premier League w tym sezonie Manchester City pokonał Everton 5: 0. Sergio Agüero, który grał z ławki, strzelił dwa gole i jego pożegnalna walka zakończyła się idealnie. Ponadto Sergio Agüero strzelił 184 gole w swoim czasie dla Manchesteru City, stając się graczem z największą liczbą bramek w drużynie Premier League. Manchester City zorganizował wielką ceremonię pożegnania Sergio Agüero. To najlepszy sposób dla zespołu, aby podziękować argentyńskiemu zasłużonemu graczowi.

Koledzy z drużyny i przeciwnicy ustawili się w kolejce, by oddać hołd Sergio Agüero, który poświęcił swoją młodość Manchesterowi City. Nawet jeśli Sergio Agüero opuści drużynę, kibice Manchesteru City pomyślą o nim, gdy zobaczą Stroje Piłkarskie z numerem 10. To wpływ wielkiego gracza, bez względu na to, gdzie jest jego przyszłość, zasługuje na błogosławieństwo wszystkich.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.