Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Napastnik Manchesteru City Sergio Agüero oficjalnie dołącza do FC Barcelona
03 Jun

Napastnik Manchesteru City Sergio Agüero oficjalnie dołącza do FC Barcelona

Wiadomość o dołączeniu Sergio Agüero do FC Barcelona była już przed końcem sezonu spekulowana przez media i kibiców. Obecnie FC Barcelona oficjalnie ogłosiła, że Sergio Agüero oficjalnie dołączył do zespołu, dając wszystkim pozytywną odpowiedź. Sergio Agüero może zagrać z Lionelem Messim w przyszłym sezonie i mają te same Koszulka FC Barcelona.

Teraz Sergio Agüero nie tylko uczestniczy w meczach La Liga z Lionelem Messim, ale także gra w reprezentacji. Mają doświadczenie wspólnego grania, czyli grania dla Argentyny. Mimo, że grali wówczas w różnych ligach, ich Stroje Piłkarskie były takie same w meczach drużyn narodowych. Sergio Agüero podpisał kontrakt z FC Barcelona do 2023 roku. Oficjalnie dołączył do nowego zespołu, a także oficjalnie opuścił Manchester City.

Pod koniec sezonu Manchester City zorganizował ceremonię pożegnania Sergio Agüero. Dziesięć lat Premier League, dziesięć lat kariery Manchesteru City dobiegło końca. Największym żalem, że Sergio Agüero opuścił Manchester City, jest to, że nie wygrał Ligi Mistrzów. Manchester City wciąż nie zagrał w tym roku Ligi Mistrzów. Sergio Agüero pokaże nowy start w przyszłym sezonie, wykorzystując swoją siłę do podbicia fanów FC Barcelony.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.