Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Strzelanina karna w półfinale Argentyny
10 Jul

Strzelanina karna w półfinale Argentyny

Chociaż reprezentacja Argentyny w piłce nożnej z powodzeniem pokonała rywali w półfinale Copa América, mecz i tak został przeciągnięty do rzutów karnych. Jako kapitan reprezentacji Argentyny Lionel Messi jako pierwszy zdobył rzut karny, aby zachęcić kolegów z drużyny. Od pierwszego meczu reprezentacji Argentyny cała drużyna nosiła specjalne Stroje Piłkarskie na pamiątkę Diego Maradony, a teraz drużyna czeka na finał.

W zeszłym roku Los Angeles Lakers z NBA zdobyli mistrzostwo, a drużyna zdobyła mistrzostwo dla Kobe Bean Bryant. Czy jadąc na Copa America, reprezentacja Argentyny wygrała także dla Diego Maradony? Reprezentacja Argentyny w piłce nożnej pokonała swoich przeciwników w półfinale, podobnie jak pokonała reprezentację Holandii w półfinale 14 FIFA World Cup. Chociaż mecze są różnymi międzynarodowymi rozgrywkami, sceny i wyniki dwóch meczów reprezentacji Argentyny w piłce nożnej są takie same.

Lionel Messi to jeden z najlepszych reprezentantów nr 10 Koszulka Argentyna. Wszystko, czego chce, to aktualny mistrz Copa América. Kibice reprezentacji Argentyny mają również nadzieję, że reprezentacja nie odczuje już porażki w finale Mistrzostw Świata FIFA, ale z powodzeniem zwycięży w finałowym teście. Bo dopiero w momencie wygranej cała wyrozumiałość i ciężka praca kadry narodowej zostaną nagrodzone.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.