Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Thomas Tuchel prowadzi Chelsea do wygrania Ligi Mistrzów
30 May

Thomas Tuchel prowadzi Chelsea do wygrania Ligi Mistrzów

Pięć głównych lig w tym sezonie dobiegło końca, a teraz zakończył się finał Ligi Mistrzów. Po pokonaniu przez Chelsea Manchesteru City 1: 0, drużyna zapoczątkowała drugie trofeum Ligi Mistrzów w historii drużyny. Decyzja Chelsea o zmianie trenerów w tym sezonie była słuszna, umożliwiając Chelsea zwycięstwo w Lidze Mistrzów pod okiem Thomasa Tuchela.

Scena finału Ligi Mistrzów ma pozwolić niewielkiej liczbie kibiców wejść na stadion i oglądać, Stroje Piłkarskie obu drużyn są niebieskie. Manchester City, który miał przewagę przed meczem, pozwolił kibicom przygotować się do śpiewania zwycięstwa po meczu, ale zespół nie dał swoim kibicom takiej szansy. Tymczasowa zmiana trenera Manchesteru City, Pepa Guardioli, zmieniła wynik tego spotkania. Gol Kai Havertza w finale sprawił, że zwycięstwo przypadło Chelsea.

Żal Thomasa Tuchela w końcu się nadrobił, który doprowadził Paris Saint-Germain do zajęcia drugiego miejsca w Lidze Mistrzów w zeszłym sezonie. W tym sezonie poprowadził Chelsea do zwycięstwa w Lidze Mistrzów i skutecznie pokonał kwestię następcy Franka Lamparda. To zwycięstwo zwiększyło sprzedaż Koszulka Chelsea, a drużyna wygrała Ligę Mistrzów 9 lat później.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.