Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Trener FC Bayern Monachium Hans-Dieter Flick odchodzi po sezonie
19 May

Trener FC Bayern Monachium Hans-Dieter Flick odchodzi po sezonie

FC Bayern Monachium oficjalnie ogłosił, że trener Hans-Dieter Flick opuści zespół po zakończeniu sezonu, bezpośrednio unikając podejrzeń kibiców i mediów. Wśród osiągnięć FC Bayern Monachium trenowanego przez Hansa-Dietera Flicka w zeszłym sezonie było trofeum Ligi Mistrzów. To trofeum Ligi Mistrzów wagi ciężkiej sprawiło, że Koszulka Bayern Monachium została pokochana przez niezliczone rzesze fanów w zeszłym sezonie.

Chociaż Bayern Monachium przegrał w tym sezonie z Paris Saint-Germain w Lidze Mistrzów, wywalczył tytuł Bundesligi. Można powiedzieć, że w pięciu głównych ligach, poza sukcesem FC Bayern Monachium w obronie tytułu, droga do obrony tytułu mistrzowskiego w pozostałych czterech głównych ligach nie jest stabilna. Obecne osiągnięcia Bayernu Monachium są również nierozerwalnie związane z umiejętnościami trenerskimi trenera Hansa-Dietera Flicka, ale nadal nie uniknął on decyzji zespołu o zmianie trenerów.

W rzeczywistości głównym powodem zmiany trenerskiej Bayernu Monachium był konflikt między Hansem-Dieterem Flickiem a najwyższym kierownictwem zespołu, a kandydat do objęcia stanowiska głównego trenera był już jasny. Bayern Monachium nie tylko zmieni trenera w przyszłym sezonie, ale także zawodnicy będą nosić nowe Stroje Piłkarskie do rywalizacji. Chociaż Hans-Dieter Flick nie będzie kontynuował trenera Bayernu Monachium, będzie trenerem reprezentacji Niemiec.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.