Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
UEFA oficjalnie ogłosiła karę
08 May

UEFA oficjalnie ogłosiła karę

UEFA mierzy się ze swoimi rywalizującymi klubami i oficjalnie ogłosili karę za udział w drużynie UEFA Super League. Nawet jeśli dziewięć klubów piłkarskich wycofa się z nowej ligi, kara UEFA prędzej czy później nadejdzie. Kluczowe jest to, że protesty kibiców odegrały rolę, a także spowodowały spadek sprzedaży Stroje Piłkarskie drużyn.

Super Liga UEFA, utworzona przez dwanaście najlepszych drużyn, dała wszystkim tylko trzy dni szoku i ciszy. Sześć pierwszych drużyn Premier League, które wycofały się z nowej ligi, ogłosiło wycofanie się. Są to Manchester City, Manchester United, Chelsea, Liverpool, Tottenham Hotspur i Arsenal F.C. Następnie Internazionale, A.C. Milan i Atlético de Madrid również ogłosiły wycofanie się. Karą UEFA jest odjęcie 5% przychodów Ligi Mistrzów UEFA od wszystkich drużyn biorących udział w Lidze Mistrzów UEFA. Dziewięć klubów, które wycofały się w tym samym czasie, musiało podpisać klubową deklarację zaangażowania.

Real Madryt, FC Barcelona i Juventus, które nie zrezygnowały, UEFA może nałożyć na nich surowsze kary. Jeśli kara nie pozwoli tym trzem drużynom na udział w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, to fani La Liga nie zobaczą Lionela Messiego w Koszulka FC Barcelona na boisku. Być może kiedy dwanaście czołowych drużyn podejmie taką decyzję, muszą zdawać sobie sprawę z konsekwencji porażki.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.