Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United oficjalnie ogłasza, że dołącza Jadon Sancho
02 Jul

Manchester United oficjalnie ogłasza, że dołącza Jadon Sancho

Premier League to miejsce, w którym wielu profesjonalnych graczy chce się sprawdzić, nawet Cristiano Ronaldo grał kiedyś dla Manchesteru United. Tego lata Jadon Sancho z Borussii Dortmund oficjalnie dołączył do Manchesteru United, a długo oczekiwany transfer został oficjalnie ogłoszony przez klub. Od tego momentu żółta Stroje Piłkarskie Jadona Sancho zmieni kolor na czerwony, a on pożegna się z Borussią Dortmund.

Borussia Dortmund to zespół, który wykształcił wybitnych młodych piłkarzy. Z tego zespołu wywodzi się wielu wybitnych młodych piłkarzy. Nawet napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, grał w Borussii Dortmund. Dla Jadona Sancho bycie w Borussii Dortmund to tylko próba. Jego największym marzeniem jest dołączenie do Manchesteru United. Premier League zawsze była uważana przez wszystkich za jedną z najlepszych lig na świecie, z zaciętą rywalizacją i wieloma silnymi drużynami, które stanowią większe wyzwanie dla młodych graczy.

Liga minionego sezonu się skończyła, Manchester United zajął drugie miejsce w lidze. A Manchester United nie wygrał Ligi Europejskiej UEFA ani Ligi Mistrzów UEFA, więc najważniejsze jest wzmocnienie ofensywy i obrony zespołu. Dodanie Jadona Sancho poprawia również skład zespołu, a on będzie miał nowy start w Premier League z Koszulka Manchester United.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.