Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
33-letni Sergio Agüero oficjalnie ogłosił przejście na emeryturę
16 Dec

33-letni Sergio Agüero oficjalnie ogłosił przejście na emeryturę

Camp Nou zorganizowało konferencję prasową, a atmosfera na scenie wydawała się niezwykle ciężka. Ten klub już w tym roku rozpłakał dwie gwiazdy. Pierwszym był Lionel Messi opuszczający FC Barcelonę we łzach na konferencji prasowej, a drugim 33-letni Sergio Agüero, który oficjalnie ogłosił przejście na emeryturę i płakał w komunikacie prasowym. Fani nie spodziewali się, że Sergio Agüero przeszedł na emeryturę jako zawodnik FC Barcelona w ciągu kilku miesięcy od wymiany Koszulki Piłkarskie.

Dwóch piłkarzy z Argentyny najbardziej wyczekiwanych przez fanów Camp Nou, obaj pożegnali się z FC Barcelona. Sergio Agüero nie powiedział zbyt wiele na konferencji prasowej, po prostu siedział cicho i płakał niezliczoną ilość razy. Wiedział, że po ogłoszeniu największej decyzji w swojej karierze już nigdy nie będzie mógł wrócić na codzienny poligon i uczestniczyć w jakichkolwiek zawodach. Sergio Agüero zostawił wiele wspaniałych bramek w okresie Atlético Madryt. Po przeprowadzce do Manchesteru City strzelił bramki w kluczowych meczach, aby pomóc drużynie wygrać mistrzostwo pierwszej ligi. Ale w tym sezonie, z powodów osobistych, fizycznych, musi pożegnać się z niezliczoną liczbą fanów.

Decyzja Sergio Agüero o przejściu na emeryturę pokazuje również, że stan zdrowia zawodnika jest wyższy niż w piłce nożnej. Po odejściu z futbolu zacznie nowe życie. Kiedy fani wybrali Koszulka Manchester City z numerem 10, ich pierwszą myślą był Sergio Agüero. Jego odejście nie sprawi, że wszyscy zapomną, wszyscy zapamiętają jego wspaniały występ w formie wspomnień.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.