Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Adrian został bohaterem Liverpoolu
15 Aug

Adrian został bohaterem Liverpoolu

W tym sezonie, kiedy Alisson Becker doznał kontuzji w pierwszej rundzie Premier League, wielu uważało, że obrona Liverpoolu będzie trudna. Ponieważ jego Koszulka Liverpool reprezentuje najlepszy poziom ich obrony. Ale musiałby odpoczywać przez około miesiąc. Ich trener Jurgen Klopp martwił się sytuacją.

Jednak Liverpoolowi nigdy nie brakuje bohaterów. W wczorajszym finale Superpucharu Europy Adrian został bohaterem Liverpoolu. W pierwszej połowie gry główną rolę odegrała Koszulka Chelsea. Strzelili wcześnie i utrzymali prowadzenie 1-0. W drugiej połowie Liverpool rozpoczął atak all-out, aby dogonić Chelsea. Narysowali 2-2. W rezultacie gra przerodziła się w brutalną strzelaninę karną. W pierwszych czterech rzutach karnych obie strony strzelały bramki. Ale w piątym rzucie karnym Adrian skutecznie zablokował strzał Chelsea.

Ostatecznie Liverpool pokonał Chelsea 7-6, aby wygrać mistrzostwo, a Adrien stał się najważniejszym graczem w tej grze. Więc jego koledzy z drużyny i trener przytulili go i świętowali dziko. Jego wysiłki zasługiwały na takie traktowanie.

Komentarze
Write Comment
Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.