Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Ajax jest wdzięcznym klubem
07 Jul

Ajax jest wdzięcznym klubem

Wczoraj na stadionie Camp Nou po raz pierwszy zobaczył, jak Frankie De Jong wkłada swoją koszulka FC Barcelona. Menedżerowie z Barcelony urządzili dla niego ceremonię i został powitany przez wszystkich fanów Barcelony. Cały stadion był pełen ludzi, którzy mieli dobre oczekiwania wobec utalentowanego pomocnika.

Jednak Barcelona nie była jedynym klubem, który był zadowolony z jego przyjazdu. Jego były klub Ajax również był szczęśliwy z jego powodu. Zanim dołączył do Barcelony, nosił Koszulka Ajax. Dzięki swoim staraniom Ajax osiągnął dobre wyniki w poprzednim sezonie. Byliśmy pod wrażeniem ich wyników w półfinale Ligi Mistrzów. Chociaż ostatecznie zostali znokautowani przez Tottenham Spurs, widzieliśmy wielki potencjał w tym młodym zespole. Ajax i De Jong mają bardzo dobre relacje.

Dlatego Ajax wykonał specjalny ruch w dniu, w którym dołączył do Barcelony. Kupili całą stronę Sports World, aby wyrazić mu swoje błogosławieństwa. Mówi: „Najlepsze życzenia dla De Rong! Powodzenia, Frankie!” Jakim wdzięcznym klubem są!

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.