Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Ángel Di María i Paulo Dybala zdobywają tytuły z reprezentacją narodową
02 Jun

Ángel Di María i Paulo Dybala zdobywają tytuły z reprezentacją narodową

Najważniejsze ligi się skończyły, a wielu graczy w klubie ogłosiło odejście w zeszłym miesiącu. Ángel Di María i Paulo Dybala należą do graczy, którzy opuścili swoją poprzednią drużynę i również zdecydowali się dołączyć do nowej drużyny. Lionel Messi podniósł trofeum po finale Supercopa Euroamericana, a Paulo Dybala pocałował herb Koszulka Argentyna po meczu.

Paulo Dybala płakał po sezonie, chciał tylko nowego kontraktu z podwyżką. Ale on i Juventus nie zgodzili się na przedłużenie i opuścił zespół po siedmiu latach. Juventus zorganizował ceremonię pożegnania Paulo Dybali i Giorgio Chielliniego, a łzy fanów były pełne żalu. Paulo Dybala płakał jak dziecko, po raz ostatni ocierając łzy Koszulka Juventus. Ángel Di María był w tej samej sytuacji co Paulo Dybala pod koniec sezonu, który po siedmiu latach również opuścił Paris Saint-Germain. Paris Saint-Germain zorganizowała ceremonię pożegnania Ángela Di Maríi, który również był we łzach. Jego kontrakt wygasa latem tego roku, a Paris Saint-Germain nie zaproponował mu przedłużenia.

Zarówno Ángel Di María, jak i Paulo Dybala byli smutni, że opuszczają swoje dawne drużyny, ale reprezentacja Argentyny przywróciła im uśmiechy. Oni i Lautaro Martínez strzelili osobne gole w finale Supercopa Euroamericana, który zakończył się zwycięstwem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej Włoch 3-0. Pomogli drużynie narodowej zdobyć mistrzostwo, co jest dla nich najszczęśliwszym momentem w ostatnim czasie. A Lionel Messi chce, aby jego koledzy z drużyny byli szczęśliwi, gdy razem walczą o Mistrzostwa Świata FIFA.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.