Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Ansu Fati nosi koszulkę nr 10 podczas swojego debiutu w Barcelonie
27 Sep

Ansu Fati nosi koszulkę nr 10 podczas swojego debiutu w Barcelonie

Siódma runda nowego sezonu w La Liga dobiegła końca, a Barcelona naprawdę musi wygrać mecz. Ansu Fati powrócił do gry w tym meczu, jest to również jego pierwszy występ w Barcelonie w Stroje Piłkarskie z numerem 10. Numer 10 Barcelony był ostatecznie zarezerwowany dla młodych piłkarzy i ta liczba nie zostanie wycofana przez zespół ze względu na wkład byłego właściciela.

W pierwszym meczu powrotu Ansu Fatiego do Barcelony po wyleczeniu kontuzji nie tylko strzelił pierwszego gola w sezonie, ale także pomógł drużynie wygrać mecz. Po tym, jak Barcelona pokonała Levante UD 2:0, przedmiotem dyskusji był gol Ansu Fati. Młody Ansu Fati ma swoje zalety w grze, zawsze może biec na właściwą pozycję we właściwym czasie, jego mentalność jest bardzo stabilna, a jego strzał jest celny. Jego występ w grze nie jest dostępny dla wielu graczy w tym samym wieku.

Chociaż Ansu Fati jest bardziej wszechstronnym graczem atakującym, jego problemy z szybkością i doświadczenie w grze nadal mają wady. Mecz La Liga to długi proces, a jedna gra wciąż nie może sprawić, że wszyscy pomyślą, że Ansu Fati może udźwignąć ciężar Lionela Messiego. Czy Koszulka FC Barcelona będzie lubiana przez większą liczbę fanów w przyszłości, czy też będzie wymagać więcej mistrzostw od zespołu, aby ją uratować? Najważniejszą rzeczą dla młodego Ansu Fati jest zachowanie zdrowia w tym sezonie. Wykaże się swoim występem w grze.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.