Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Aubameyang chce dołączyć do Barcelony
19 Mar

Aubameyang chce dołączyć do Barcelony

Ostatnio, po zawieszeniu wszystkich pięciu głównych europejskich lig piłkarskich, wielu graczy musi pozostać w domu. Dlatego niektórzy gracze zaczynają mieć czas na myślenie o swojej przyszłości. Na przykład Pierre-Emerick Aubameyang, najbardziej zdolny gracz Arsenalu, nie jest zadowolony ze swojej sytuacji. Chce opuścić Arsenal i założyć koszulka FC Barcelona. Dlaczego on tego chce?

Ponieważ Arsenal nie osiągnął dobrych wyników przez kilka sezonów. Jak dotąd w tym sezonie zajęli dziewiąte miejsce w Premier League, ku rozczarowaniu Aubameyanga. W 2018 roku, kiedy zdjął Koszulka Borussia Dortmund i dołączył do Arsenalu, miał wizję zespołu. Miał nadzieję osiągnąć wielki sukces z tym zespołem. Ale teraz jest odwrotnie. W rezultacie zaczyna myśleć o odejściu z zespołu. A wśród innych drużyn jest bardziej na korzyść Barcelony, dlatego chce się przyłączyć.

Jednocześnie jego umiejętność została doceniona przez Barcelonę. Strzelił 20 bramek w 31 występach w tym sezonie. Przedstawienie pokazuje, że wciąż jest czołowym napastnikiem. Barcelona ma nadzieję, że uda się pomóc Lionelowi Messiemu. Dlatego myślę, że Aubameyang prawdopodobnie zrealizuje chęć dołączenia do Barcelony.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.