Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Barca została ujawniona ich nowa domowa koszulki piłkarskie
22 Mar

Barca została ujawniona ich nowa domowa koszulki piłkarskie

Wszyscy wiemy, że domowe koszulki piłkarskie Barca mają wzór czerwonych i niebieskich pionowych pasków, a projekt był najdłużej używany. Ale w ten czwartek strona o nazwie „sprzęt piłkarski” ujawniła, że ​​Barca zacznie korzystać z nowych domowych koszulki piłkarskie w przyszłym sezonie. Wiadomość była jak bomba, natychmiast przyciągająca uwagę.

Okazało się, że nowa koszulka FC Barcelona ma czerwono-niebieską szachownicę, która jest zupełnie inna niż klasyczna. Ale nowy projekt nie zyskał aprobaty wielu fanów, a nawet spowodował pewne skargi i ośmieszenie. Ponieważ jest podobny do koszulki piłkarskie domowej reprezentacji Chorwacji, która ma również szachownicę. Jedyną różnicą jest to, że główne kolory koszulki piłkarskie Croatia są niebieskie i czarne.

Niektórzy fani sądzili, że będzie to najbrzydsza koszulki piłkarskie w historii Barcelony. Ale nowy projekt nie został oficjalnie potwierdzony przez Barca. Jestem pewien, że jeśli wielu fanów nie podoba się nowemu projektowi, klub ponownie rozważy, czy użyć go w przyszłym sezonie.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2019 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.