Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Chaos w Premier League
05 Oct

Chaos w Premier League

Czołowe drużyny z poprzedniego sezonu Premier League nie wygrały nowej rundy. Mimo że mecze ligowe rozpoczęły się już od jakiegoś czasu, ogromny kontrast wciąż zaskakuje.

Manchester United przegrał z Tottenhamem Hotspur 1: 6, a Liverpool przegrał 2: 7 z Aston Villą. Dla dwóch drużyn, które również mają czerwone Stroje Piłkarskie, wynik porażki sprawił, że w lidze był bałagan. Skład, w którym gra Manchester United, jest prawie taki sam, jak podczas kontrataku w zeszłym roku, ale wydaje się, że jest duża różnica w ogólnej sile. Ponadto Manchester United po trzech meczach odniósł 1 zwycięstwo i 2 przegrane. Mecz z Tottenhamem Hotspur był jeszcze bardziej pamiętny. Jako śmiertelny rywal Manchesteru United, Liverpool po tym, jak był szczęśliwy, poprowadził własną porażkę.

Czy to poziom mistrzostw Premier League z poprzedniego sezonu? Chociaż nie ma dwóch głównych graczy, wyniki osiągnięte przez nich w Koszulka Liverpool są bardzo słabe. Wyniki punktacji zaskoczyły również fanów, którzy lubią obie drużyny.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.