Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Cristiano Ronaldo nie osiągnął oczekiwanego występu w reprezentacji
25 Mar

Cristiano Ronaldo nie osiągnął oczekiwanego występu w reprezentacji

Ponieważ futbol zapoczątkował międzynarodowy dzień meczowy, zawieszono główne ligi europejskie. Cristiano Ronaldo grał również w eliminacjach światowych z Seleção Portuguesa de Futebol, a jego przeciwnikiem jest Azərbaycan milli futbol komandası. Cristiano Ronaldo nosił w tym meczu Koszulka Portugalia, ale nie osiągnął oczekiwanego wyniku.

Chociaż Seleção Portuguesa de Futebol pokonał Azərbaycan milli futbol komandası 1: 0, Cristiano Ronaldo nie strzelił gola w całym meczu. Przeciwnik nadal jest słabo sklasyfikowaną drużyną, jest też luka w składzie drużyny. Seleção Portuguesa de Futebol nadal ustawiał główne siły do ​​radzenia sobie z grą, ale zdobył tylko jeden punkt, aby wygrać z przeciwnikiem. Zespół strzelił 29 razy, a 8 strzałów Cristiano Ronaldo było pierwszymi w drużynie. Jednak bramki Cristiano Ronaldo w meczu zablokował bramkarz przeciwnika.

Niedawny Cristiano Ronaldo był kontrowersyjny w Juventusie i chce odnieść sukces w światowych eliminacjach. Jednak w meczu obu drużyn najlepszy wynik wypadł bramkarz Shahrudin Mahammadaliyev. Jego genialne blokowanie przed bramką maskowało występ gwiazd w Stroje Piłkarskie. Na szczęście zwycięstwo w meczu odniosło również Cristiano Ronaldo, który doprowadził Seleção Portuguesa de Futebol do 10 kolejnych zwycięstw w światowych eliminacjach.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.