Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Cristiano Ronaldo w końcu pożegna się ze złym rokiem
25 Dec

Cristiano Ronaldo w końcu pożegna się ze złym rokiem

Dzisiaj są żywe Święta Bożego Narodzenia, profesjonalni gracze i fani szczęśliwie przeżywają święta. Gdy wszyscy zakończą ten najbardziej znaczący festiwal, wszyscy zaczną witać nowy rok. Chociaż Cristiano Ronaldo wcześniej podarował Koszulki Piłkarskie z autografem, aby pomóc ofiarom, wiadomość, że jego wartość spadła, stała się przedmiotem uwagi wszystkich.

Nadejście Nowego Roku przyniesie Cristiano Ronaldo lepsze rzeczy, a rok 2021 ma być jego najgorszym okresem. Jako kapitan reprezentacji Portugalii, Cristiano Ronaldo, jego reprezentacja weszła do play-offów ze słabym rekordem w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata FIFA. Do play-offów wszedł również mistrz Europy UEFA w piłce nożnej Włoch. Obie drużyny również zostały podzielone na grupę i tylko jedna zakwalifikowała się do awansu. W listopadzie Cristiano Ronaldo zobaczył w wiadomościach, że Lionel Messi zdobył siódmą Złotą Piłkę w Ligue 1. Cristiano Ronaldo był za Lionelem Messim i Robertem Lewandowskim w rankingu Złotej Piłki. Ostatnio zajął ósme miejsce w zestawieniu 100 najlepszych graczy całego roku, a jego pozycja w tym zestawieniu wciąż pozostaje w tyle.

Okazuje się, że na charakter profesjonalnych graczy można spojrzeć inaczej. Fani traktują i oceniają Lionela Messiego z delikatnością, podczas gdy Cristiano Ronaldo będzie traktowany z wysokimi wymaganiami ze strony kibiców. Niestabilne wiadomości transferowe Cristiano Ronaldo w okresie poza sezonem sprawiły, że niektórzy fani zdecydowali się spalić Koszulka Manchester United. Ale Cristiano Ronaldo w końcu dołączył do Manchesteru United, gdzie zaczęło się marzenie, a także pożegna się ze złym rokiem.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.