Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Czy technologia VAR jest dobra czy zła?
01 Sep

Czy technologia VAR jest dobra czy zła?

Od ubiegłego sezonu technologia VAR jest szeroko stosowana w meczach piłkarskich. Ponieważ przechwytuje szczegóły, na które sędziowie nie mogą zwracać uwagi, zostało z zadowoleniem przyjęte przez niektórych graczy, takich jak Cristiano Ronaldo. Wpływ Ronaldo jest niezrównany i to pod jego wpływem koszulka Juventus sprzedaje się dobrze.

Dlatego technologia VAR jest również szeroko promowana przy wsparciu Ronaldo. Teraz jednak zmienił zdanie, ponieważ technologia głęboko go zraniła. W meczu Juve z Parmą w zeszłym tygodniu jego cel został uznany przez VAR za nieważny jako pierwszy na spalonym. Podobnie Koszulka Manchester City również ucierpiała z powodu tej technologii. W ćwierćfinale Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie VAR wykluczył kluczową bramkę dla Manchesteru City z powodu spalonych, co bezpośrednio doprowadziło do ich eliminacji.

Dlatego trudno powiedzieć, czy technologia VAR jest dobra czy zła. Niektórzy uważają, że poprawia to uczciwość meczu, inni uważają, że szkodzi to płynności futbolu. Będziemy musieli poczekać na odpowiedź.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.