Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Fani Manchesteru United witają powrót Cristiano Ronaldo
28 Aug

Fani Manchesteru United witają powrót Cristiano Ronaldo

Manchester United oficjalnie ogłosił oficjalny kontrakt z Cristiano Ronaldo i podpisał dwuletni kontrakt. Fani Manchesteru United byli już we łzach, gdy zobaczyli tę wiadomość i czekali na powrót Cristiano Ronaldo. Niezależnie od numeru na Stroje Piłkarskie Cristiano Ronaldo ważne jest to, że jego kolor jest czerwony i wraca on do Manchesteru United.

Odkąd Cristiano Ronaldo oficjalnie przeniósł się z Serie A do Premier League, sprzedaż Koszulka Manchester United również potwierdziła jego wpływ. Cristiano Ronaldo jest nie tylko profesjonalnym zawodnikiem, ale także duchowym wzorem do naśladowania, który przyniósł wielu fanom. Chociaż w obecnym składzie Manchesteru United nie ma graczy znanych Cristiano Ronaldo, fani powitają tę wspaniałą gwiazdę po 18 latach. Osobą, której Cristiano Ronaldo powinien być najbardziej wdzięczny, jest Alex Ferguson, który uratował go telefonem. Młody Cristiano Ronaldo spotkał trenera Alexa Fergusona, który mu zaufał. Po 18 latach Alex Ferguson ponownie dał mu drugą szansę w Manchesterze United.

Cristiano Ronaldo, który dołączył do Manchesteru United po raz pierwszy, został zapytany przez głównego trenera Alexa Fergusona, jaki numer Koszulki Piłkarskie wybrał? W tym czasie Cristiano Ronaldo wykonał gest ręką na numer 28 i żaden zawodnik w drużynie nie wybrał tego numeru. Alex Ferguson powiedział, że najbardziej pasuje do koszulki z numerem 7, która należy do numeru Cristiano Ronaldo. Wtedy kariera Cristiano Ronaldo była jednym z najlepszych rzeczników numeru 7, a jego ulubiony trener Alex Ferguson odszedł z Manchesteru United. Ale kibice Old Trafford i Manchester United zapoczątkowali powrót Cristiano Ronaldo.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.