Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Felix będzie głównym graczem Atletico Madryt
28 Jul

Felix będzie głównym graczem Atletico Madryt

Wielu ludzi nie rozumie działań Atletico tego lata. Zapłacili 126 milionów euro na podpisanie 19-letniego portugalskiego napastnika Joao Felixa. Chłopak nie grał w dużej lidze. Jego Koszulka Benfica nie jest dobrze znana wielu fanom. Co więcej, Atletico nigdy wcześniej nie podpisało kontraktu z graczem o wartości przekraczającej 100 milionów euro, więc podpisanie jest uważane za ryzyko.

Jednak ich decyzja okazała się mądra. Nie musieliśmy długo czekać, aby zobaczyć wybitne zdolności Felixa. Szybko zaadaptował się do Atletico i dołączył do nich w Międzynarodowej Lidze Mistrzów. W piątek nosił Koszulka Atlético Madryt po raz pierwszy jako starter przeciwko Realowi Madryt. Wielu fanów było świadkami jego zwinnej i szybkiej techniki. Pomógł kolegom z drużyny zdobyć dwa precyzyjne podania. I ku naszemu zaskoczeniu zdobył także bramkę w grze.

Wielu graczy nie mogło zdobyć gola w swoich debiutach, ale zrobił to. Jego techniczne i fizyczne cechy są już na najwyższym poziomie, dlatego Atletico jest skłonny kupić go za wysoką cenę. Z pewnością stanie się głównym graczem Atletico Madryt.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.