Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Gol Jessego Lingarda odmówił świętowania w grze
20 Sep

Gol Jessego Lingarda odmówił świętowania w grze

Bramka w meczu piłkarskim sprawi, że zawodnicy będą radośnie świętować, a ich uroczysty gest stanie się wyjątkową etykietą. Ale w meczu Manchesteru United z West Ham United Jesse Lingard odmówił świętowania po zdobyciu bramki. Chociaż Jesse Lingard wrócił do Manchesteru United w tym sezonie, a jego Stroje Piłkarskie również się zmieniła, to, co pozostaje bez zmian, to jego szacunek dla byłego zespołu.

Fani Premier League wiedzą, że Jesse Lingard grał w zeszłym sezonie w West Ham United, a jego dawni koledzy z drużyny stali się przeciwnikami w tym meczu. Kiedy Jesse Lingard grał jako rezerwowy, fani West Ham United nadal mu kibicowali. Ale kiedy Jesse Lingard strzelił bramkę dla Manchesteru United, fani West Ham United zamilkli. Jesse Lingard również wykonał bardzo poruszający ruch, odmówił świętowania po golu. To także jego największy szacunek dla West Ham United i fanów poprzedniej drużyny.

Powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United to bez wątpienia największy nacisk na transfer. Jego przybycie naprawdę bardzo pomogło zespołowi, a powrót Jessego Lingarda wydawał się stosunkowo cichy. Bramki Cristiano Ronaldo i Jesse Lingarda pomogły Manchesterowi United wygrać ten mecz i pokonali West Ham United 2:1. Cristiano Ronaldo uściskał go natychmiast po zdobyciu bramki przez Jesse Lingarda, a ich Koszulka Manchester United powitały się nawzajem. Cristiano Ronaldo rozumie uczucia Jessego Lingarda, tak jak odmówił świętowania gola dla Realu Madryt na Old Trafford.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.