Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Gwiazda Manchesteru United, Teddy Sheringham, może milczeć
20 Jun

Gwiazda Manchesteru United, Teddy Sheringham, może milczeć

Ile legend jest w Manchesterze United? Może fani nie przejmują się tym problemem, bardziej martwią się o transfery zespołu tego lata. A gwiazda Manchesteru United, Teddy Sheringham, mógł milczeć, kwestionując Cristiano Ronalda, który nie jest już w kwiecie wieku. Nie mógł zrozumieć emocji, jakie wywołał Cristiano Ronald, który w zeszłym roku ponownie założył Koszulka Manchester United, po prostu zastanawiał się, czy Cristiano Ronald może pomóc drużynie.

Manchester United nie zdobył w ostatnich latach tytułów mistrzowskich, a reputacja zespołu stała się mniej optymistyczna. W mediach i wątpliwościach kibiców co do Manchesteru United jest wiele czynników, które wynikają z przemówień klubowych legend. Legendy Manchesteru United mówią, że nie będą wspierać zespołu, będą tylko nadal przynosić drużynie wiele negatywnych skutków. Ale nie czuli, że zrobili coś złego, a ich przemówienia dotyczyły zobaczenia lepszego zespołu. Jeśli legendy Manchesteru United czują, że mają coś do powiedzenia, powinny milczeć i wspierać klub. Gwiazda Manchesteru United, Teddy Sheringham, powiedział, że Cristiano Ronald nie jest już w kwiecie wieku, a nowy trener Erik ten Hag musi rozważyć, czy mu ufać.

Cristiano Ronald i Lionel Messi mieli wiele problemów w zeszłym sezonie, ale kibice ich reprezentacji nadal ich wspierają. Po tym, jak Cristiano Ronald założył Koszulka Portugalia, nadal jest gwiazdą wspieraną przez kibiców reprezentacji narodowej. Ale Teddy Sheringham powiedział dziennikarzom, że supergwiazda, taka jak Cristiano Ronald, musi grać, ale musi znać swoją kondycję fizyczną. Nie jest pewne, czy Cristiano Ronald pomoże nowemu menedżerowi Erikowi ten Hagowi w nowym sezonie, czy też będzie utrudniał pracę menedżera. W końcu Manchester United chce zacząć od nowa, ma pozwolić wielu ludziom nauczyć się zamykać, zamiast ciągle kwestionować.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.