0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Harland został doceniony za jego zdolność ofensywną
23 Mar

Niedawno autorytatywna niemiecka strona transferowa opublikowała listę wszystkich podwyżek cen piłkarzy w tym sezonie. Wśród nich Erling Harland, który właśnie w tym sezonie nosił Koszulka Borussia Dortmund, zajmuje pierwsze miejsce. Rok temu był wart 5 milionów euro, ale teraz jest wart 80 milionów euro. To niesamowity wzrost!

Dlaczego jego cena tak bardzo wzrosła? Ponieważ był niesamowity w Lidze Mistrzów. Zdobył 10 bramek i asystował w ośmiu występach w Lidze Mistrzów w tym sezonie. Jego występ prawie przyćmił blask Koszulka Liverpool. W fazie grupowej grał jako zawodnik z Salzburga przeciwko Liverpoolowi. Jednak po przerwie sytuacja nie była dobra dla Salzburga, który był 3-2 w tyle.

Potem Harland przyszedł jako substytut. Jego pojawienie się natychmiastowo wzmocniło Salzburg. I zdobył gola w 60 minucie. Mimo że Salzburg przegrał grę 4-3, jego umiejętność ofensywna została rozpoznana.