Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Jamie Carragher martwi się o Manchester United
28 Sep

Jamie Carragher martwi się o Manchester United

Manchester United był kiedyś świetnym klubem. Koszulka Manchester United była odznaką honoru. Kilka razy wygrali Premier League i Ligę Mistrzów. Teraz jednak spadają. Jak dotąd w tym sezonie nie osiągnęli czołowej czwórki w Premier League. Ta sytuacja martwi nawet Jamiego Carraghera, słynnego piłkarza Liverpoolu.

Od przeszłości do teraźniejszości Liverpool i Manchester United były w stanie zaciętej rywalizacji. Chociaż oba kluby konkurują ze sobą, stymulują również wzajemny rozwój. Carragher był bardzo szczęśliwy, gdy Liverpool wygrał Ligę Mistrzów w ubiegłym sezonie, ponieważ nosił Koszulka Liverpool przez całą swoją karierę przed przejściem na emeryturę. Jest wielkim fanem Liverpoolu, ale teraz martwi się o Manchester United.

Powiedział: „Manchester United rozmawiał o zatrudnieniu dyrektora sportowego, ale jak dotąd nie nastąpił żaden prawdziwy ruch. Odpowiedzialny właściciel nie pozwoliłby, aby jego klub był tak źle zarządzany. Ale wydaje się, że dopóki Manchester United jest opłacalny, Ich właściciele nie dbają o wyniki zespołu ”.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.