Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Jose Mourinho opuścił Premier League, aby znaleźć prawdziwe szczęście
13 Sep

Jose Mourinho opuścił Premier League, aby znaleźć prawdziwe szczęście

Jose Mourinho, obecnie główny trener A.S. Roma, stała się najbardziej poszukiwaną postacią w Serie A przez fanów. Gdyby Cristiano Ronaldo nie opuścił Juventusu w zeszłym miesiącu, byłby ulubieńcem fanów. Po meczu A.S. Roma i U.S. Sassuolo Calcio, główny trener Jose Mourinho pobiegli, by świętować. To był jego najszczęśliwszy moment.

JAK. Mecz Romy ma dla Jose Mourinho ogromne znaczenie, jest to tysięczny mecz w jego karierze trenerskiej. Na boisku Jose Mourinho patrzył na czerwoną Stroje Piłkarskie jako na kolor zwycięstwa. Po A.S. Roma wygrał, świętował namiętnie na uboczu. Jose Mourinho w końcu pokazał swoje najprawdziwsze emocje. Jest dumny z tego zespołu Serie A. Czasami to, co może przywoływać wspomnienia fanów, to często klasyczne działania niektórych postaci na boisku, a wyjątkowy sposób świętowania jest cechą charakterystyczną Jose Mourinho.

Doświadczenie z Premier League w zeszłym sezonie za bardzo zabolało Jose Mourinho. Został zwolniony przez Tottenham Hotspur3 przed końcem sezonu. Jose Mourinho wydawał się chcieć zrozumieć, czego potrzebował, kiedy nie szukał pracy. Kiedy ponownie pojawił się przed mediami, był już głównym trenerem A.S. Romowie. Jose Mourinho uśmiechnął się i patrzył, jak wielu fanów ubranych w Koszulka AS Roma ciepło go wita. To właśnie ta niedoceniana drużyna przyniosła mu tysiąc przełomowych zwycięstw w coachingu.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.