Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Liczba celów jest możliwa do osiągnięcia
09 Oct

Liczba celów jest możliwa do osiągnięcia

Real Madryt, który obecnie zajmuje pierwsze miejsce w La Liga, stał się najgorszym strzelcem w pięciu głównych ligach ze względu na liczbę bramek. Rozegrano cztery rundy, a zespół strzelił tylko 6 goli.

Chociaż Real Madryt odniósł 3 zwycięstwa i 1 remis w czterech meczach, liczba bramek nie jest zbyt optymistyczna. Rywal La Liga Barcelona ma obecnie 2 zwycięstwa i 1 remis w trzech meczach, strzelając 8 goli. Jednak Barcelona, ​​która strzeliła więcej bramek, nadal zdobywa o 2 punkty mniej niż Real Madryt, co zmniejsza różnicę w rankingu. Czołowe miejsce w tabeli Premier League to Everton, który strzelił 12 goli w czterech meczach. Lider Serie A Atalanta B.C. strzelił 13 bramek w trzech meczach. Wystarczy udowodnić potężną siłę ataku ich noszących Stroje Piłkarskie. Bundesliga i Ligue 1 również prowadzą Real Madryt pod względem liczby bramek.

W rzeczywistości liczba bramek nadal zależy od drużyny, o którą walczy. Celem Realu Madryt jest utrzymanie pierwszego miejsca w La Liga. Sezon dopiero się rozpoczął, a zawodnicy noszący Koszulka Real Madryt mogą dalej ciężko pracować i wciąż mieć czas.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.