Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Liga Narodów UEFA pokazuje niedociągnięcia reprezentacji Niemiec w piłce nożnej
13 Jun

Liga Narodów UEFA pokazuje niedociągnięcia reprezentacji Niemiec w piłce nożnej

Wiele europejskich drużyn narodowych powinno być wdzięcznych, że jest to Liga Narodów UEFA, a drużyna narodowa może doskonalić się w rozgrywkach. Jeśli będą to Mistrzostwa Świata FIFA pod koniec roku, to występy wielu drużyn narodowych zostaną wyeliminowane. Bramkarz Manuel Neuer przebrał się w Koszulka Niemcy, ale jego reprezentacja pokazała braki w Lidze Narodów UEFA.

Reprezentacja Niemiec w piłce nożnej ma w tym roku nowego głównego trenera Hansa-Dietera Flicka, ale poprowadził on reprezentację narodową do trzech remisów w Lidze Narodów UEFA. Występ reprezentacji Niemiec w piłce nożnej zaskoczył wielu kibiców, ich rekord był tak niski. W końcu niemiecka reprezentacja piłkarska radziła sobie dobrze w mundialu w piłce nożnej i nie zostanie łatwo pokonana przez innych rywali. Były trener reprezentacji Niemiec Joachim Löw ogłosił odejście w listopadzie ubiegłego roku i został zastąpiony przez byłego trenera Bayernu Monachium Hansa-Dietera Flicka. Główny trener Hans-Dieter Flick zdobył sześć tytułów mistrzowskich w Bundeslidze podczas swojego pobytu w Bayern Monachium, a także poprowadził drużynę do Ligi Mistrzów UEFA. Tak dobry menedżer stał się nadzieją kibiców reprezentacji, którzy mają nadzieję, że Hans-Dieter Flick wyprowadzi niemiecką reprezentację piłkarską z tarapatów.

Wielu uważa, że jedyną różnicą między reprezentacją Niemiec w piłce nożnej a FC Bayern Monachium jest nieobecność Roberta Lewandowskiego, który już nosi Koszulka Polska Ligi Narodów UEFA. W rzeczywistości reprezentacja Niemiec w piłce nożnej ma przewagę w grze, ale brakuje im dobrego strzelca. Jeśli reprezentacja Niemiec w piłce nożnej może dokonać przełomu w Lidze Narodów UEFA, zostanie to uznane za sukces, w przeciwnym razie nie zagra w półfinale Mistrzostw Świata FIFA pod koniec roku.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.