Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Lionel Messi podjął decyzję
07 Sep

Lionel Messi podjął decyzję

W ostatnim miesiącu Lionel Messi nie osiągnął konsensusu z zespołem i było wiele sporów. Lionel Messi chciał złożyć wniosek o transfer, ale Barcelona chciała go zatrzymać, a ostatecznie Lionel Messi oficjalnie wrócił do Barcelony.

Być może niektórzy poprą podejście Lionela Messiego, podczas gdy inni nie poprą jego decyzji. Ale wybierając ponownie drużynę, ponownie zakładając Koszulka FC Barcelona, aby kontynuować trening, to jest wybór Lionela Messiego. Dopóki czuje, że konieczne jest pozostanie w drużynie i jest gotów grać dla drużyny, fani, którzy lubią Lionela Messiego, powinni go wspierać. Ponieważ każdy ma własne wybory i wyzwania, przed którymi stoi. Chociaż Barcelona nie jest tak dobra, jak oczekiwano w tegorocznym turnieju restartów, wciąż jest szansa.

Wybór kariery każdego gracza jest inny. Niektórzy gracze grają tylko w jednej drużynie, dopóki nie przejdą na emeryturę. Niektórzy gracze wybierają inną drużynę i będą nosić różne Stroje Piłkarskie, aby grać w drużynie w tym czasie.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.