Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Lionel Messi zdobywa tytuł najlepszego strzelca w historii Ameryki Południowej
11 Oct

Lionel Messi zdobywa tytuł najlepszego strzelca w historii Ameryki Południowej

W eliminacjach Mistrzostw Świata FIFA reprezentacja Argentyny w piłce nożnej zmierzyła się z reprezentacją Urugwaju. To pierwsze spotkanie Lionela Messiego z Luisem Suárezem po opuszczeniu La Liga. Po meczu Lionel Messi zdobył tytuł najlepszego strzelca w historii Ameryki Południowej, a trofeum wręczył prezes Argentyny Związku Piłki Nożnej. A honorowe pamiątkowe zdjęcie pokazuje Lionela Messiego w Koszulka Argentyna całującego trofeum mistrza America's Cup. Jego honor osobisty wzrósł o jeden.

Wygląda na to, że wszyscy dobrzy przyjaciele Lionela Messiego są przeciwnikami reprezentacji narodowej. Pierwszym z nich jest Ronaldinho, jeden z byłych członków reprezentacji Brazylii w piłce nożnej. Nie tylko przekazał opaskę kapitana Lionelowi Messiemu, ale także osobiście przekazał Stroje Piłkarskie z numerem 10 Lionelowi Messiemu, pozwalając mu przejąć przyszłość FC Barcelony. Drugi to były kolega z drużyny Lionela Messiego, Luis Suárez, który jest także członkiem reprezentacji Urugwaju, przeciwnika kwalifikacji do Mistrzostw Świata FIFA. Wreszcie w Paris Saint-Germain jest obecny kolega z drużyny Lionela Messiego, Neymar, który jest teraz kapitanem reprezentacji Brazylii w piłce nożnej.

Kiedy wszyscy ponownie zobaczyli Lionela Messiego i Luisa Suareza na tej samej arenie, naprawdę przywołało to wspomnienia niezliczonych fanów. Nawet teraz są jednym w La Liga, a drugim w Ligue 1, różne ligi pogłębiają przyjaźń. Luis Suárez pogratulował również Lionelowi Messiemu zdobycia po meczu tytułu najlepszego strzelca w historii Ameryki Południowej. Raz też zdobyli mistrzostwo razem.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.