Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Lionel Messi został odwołany podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata FIFA
06 Sep

Lionel Messi został odwołany podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata FIFA

W sercach kibiców na oficjalnej scenie gry są tylko dwie przeciwne drużyny, sztab szkoleniowy i sztab logistyki zespołu. Najbardziej niezapomniana jest największa liczba fanów na widowni. Ale wszystko dzieje się niespodziewanie. Mecz reprezentacji Brazylii w piłce nożnej przeciwko reprezentacji Argentyny został zawieszony przez urzędników brazylijskiego Ministerstwa Zdrowia. Ten incydent nie miał miejsca podczas finałów Copa America, ale podczas turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata FIFA.

Chociaż zawody odbywały się w innym wydarzeniu, finał US Copa América został rozegrany ponownie. Neymar i Lionel Messi pojawili się na boisku, ich numery na Stroje Piłkarskie to 10. Neymar i Lionel Messi w Paris Saint-Germain mają bardzo dobre relacje z kolegami z drużyny, ale są przeciwnikami swoich drużyn narodowych w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata FIFA. Kiedy niezliczeni fani oczekiwali zmiany wyniku tego meczu, brazylijski departament zdrowia wymusił interwencję, aby anulować mecz.

Ministerstwo Zdrowia Brazylii zwróciło uwagę, że czterech reprezentantów Argentyny w piłce nożnej nie przestrzegało przepisów dotyczących zapobiegania epidemii i podawali swoje dane zgłoszeniowe pod kątem oszustwa. Mecz został zawieszony i odwołany już po kilku minutach, a pojedynek, którego oczekiwała rzesza kibiców, zakończył się w ten sposób. Lionel Messi i jego koledzy z drużyny zdjęli Koszulka Argentyna i opuścili stadion. W rzeczywistości zawodnicy reprezentacji Argentyny przyjechali do Brazylii na 3 dni, ale na scenie meczu była farsa. Można tylko powiedzieć, że brazylijski system zarządzania nie jest doskonały. Tym razem jest to reprezentacja Argentyny w piłce nożnej. Więc która drużyna spotka się z tym samym następnym razem?

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.