Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Luis Suárez, który przeszedł do Atlético de Madrid
28 Sep

Luis Suárez, który przeszedł do Atlético de Madrid

Od zakończenia Ligi Mistrzów minionego sezonu Barcelona zapowiada, że ​​odbuduje drużynę i oczyści piłkarzy. Luis Suárez również stał się zespołem, który nie jest objęty planem odbudowy i ostatecznie po kilku sporach zdecydował o wyborze nowego zespołu.

26 września Atlético de Madrid, potęga La Ligi, oficjalnie ogłosiło dołączenie Luisa Suáreza i podpisało dwuletni kontrakt. To, co pozwoliło mu na transfer, już się skończyło i ma doskonały debiut w nowym zespole. Chociaż Luis Suárez przyjechał do Atlético de Madrid tylko na trzy lub cztery dni, przed rozgrzewką miał bardzo osobisty rekord. Luis Suárez, ubrany w Koszulka Atlético Madryt nr 9, grał jako rezerwowy, ale strzelił 2 bramki i 1 asystę w ciągu 20 minut gry. Pomógł drużynie pokonać Grenadę 6-1.

Wygląda na to, że Atlético de Madrid, z dodatkiem tej wybitnej gwiazdy futbolu Urugwaju, może poprawić skuteczność bojową zespołu na pierwszej linii. Chociaż Luis Suárez ma teraz na sobie nową Stroje Piłkarskie zespołu podczas meczu, nadal pokazuje swój własny poziom.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.