Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester City ma przewagę w pierwszym meczu Ligi Mistrzów
07 Apr

Manchester City ma przewagę w pierwszym meczu Ligi Mistrzów

Jak głosi piosenka przewodnia Ligi Mistrzów, arena Ligi Mistrzów jest zarezerwowana dla najlepszych drużyn. Celem mistrzostw Ligi Mistrzów zawsze było to, o co chcą walczyć zawodnicy w błękitnych Stroje Piłkarskie i jest to również bardzo ważne dla trenera Pepa Guardioli. W pierwszej rundzie Manchester City pokonał Borussię Dortmund 2-1.

W meczu Manchesteru City z Borussią Dortmund obie drużyny grały zaciekle. Chociaż Kevin De Bruyne pomógł Manchesterowi City zdobyć pierwszy punkt, Borussia Dortmund strzelił gola z asystą Erlinga Brauta Hålanda, aby wyrównać wynik. Wynik między obiema stronami osiągnął krytyczny moment, a bramka Phila Fodena bezpośrednio pozwoliła Manchesterowi City wygrać mecz. Zgodnie z wynikami obu drużyn w swoich ligach, siła składu Manchesteru City jest w rzeczywistości wyższa niż Borussii Dortmund.

Ale sądząc po tym meczu, drużyna Premier League nie wygrała łatwo. Warto zaznaczyć, że najlepszym zawodnikiem meczu jest Kevin De Bruyne, który po meczu przedłużył kontrakt drużyny i nadal nosił Koszulka Manchester City. Jego występ w meczu nie został stracony na rzecz Erlinga Brauta Hålanda, który zwrócił na siebie uwagę mediów.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.