Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United jest winien Mourinho przeprosiny
12 Oct

Manchester United jest winien Mourinho przeprosiny

Nie ma wątpliwości, że Jose Mourinho jest świetnym i wizjonerskim trenerem. Jednak Manchester United go nie docenił, więc zdjął Koszulka Manchester United w grudniu ubiegłego roku. W tym czasie cierpiał nawet z powodu niezadowolenia całego klubu i łajania fanów.

Ale teraz wielu fanów Manchester United czuje się winnych z tego powodu. Ponieważ w wielu kwestiach jego poglądy są uważane za prawidłowe. Przede wszystkim klub nadal rywalizował o tytuł Premier League, kiedy był odpowiedzialny, ale po jego odejściu został całkowicie przyćmiony przez Koszulka Liverpool. Po drugie, uważał, że Paul Pogba nie może być kamieniem węgielnym Manchesteru United. I okazuje się, że Pogba nie jest odpowiedzialnym graczem, pomimo swoich umiejętności.

Dlatego Manchester United jest winien Mourinho przeprosiny za zwolnienie go w celu utrzymania Pogby. Teraz relacje Pogby z Manchesterem United są napięte i jest zdecydowany opuścić klub. W rezultacie ich drużyna będzie musiała zostać odbudowana, w przeciwnym razie stopniowo stracą swoją reputację.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.