Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Manchester United to drużyna z temperaturą
09 Sep

Manchester United to drużyna z temperaturą

Obecne kluby piłkarskie są nastawione na komercjalizację, a wartość handlowa wnoszona przez graczy jest przede wszystkim. Choć popularność udanego transferu Cristiano Ronaldo do Manchesteru United z Juventusu stopniowo maleje, kibice widzą po tym incydencie, że Manchester United to ciepły zespół. Manchester United po raz kolejny przyznał Cristiano Ronaldo nowy kontrakt, a legendarna Stroje Piłkarskie z numerem 7 znalazła swoje miejsce.

Cristiano Ronaldo jest jak wędrowne dziecko, które opuściło dom, w końcu znając znaczenie domu pod koniec swojej kariery. A ten dom to ciepło, które dał mu Manchester United i port, aby mógł wrócić. Mimo że 37-letni Cristiano Ronaldo nie jest już takim młodym mężczyzną, jakim był, gdy po raz pierwszy dołączył do Manchesteru United, w oczach byłego trenera Alexandra Chapmana Fergusona wciąż jest dzieckiem. Po tym, jak Manchester United oficjalnie ogłosił powrót Cristiano Ronaldo, Alexander Chapman Ferguson stwierdził, że jego dziecko wyjechało do domu.

Dawny wygląd Alexandra Chapmana Fergusona nie wpływa na jego mądrość, wciąż jest jednym z najwybitniejszych trenerów w historii drużyny Manchesteru United. Kiedy Alexander Chapman Ferguson przekonał zespół w rozmowie telefonicznej, Cristiano Ronaldo miał w głowie Koszulka Manchester United. Wszystko to stało się rzeczywistością w momencie oficjalnego ogłoszenia, a Cristiano Ronaldo zrozumiał również, że to emocja, która naprawdę istnieje w piłce nożnej.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.