Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Media piłkarskie sprawiają, że fani jeszcze bardziej nie lubią Kyliana Mbappé
05 Jun

Media piłkarskie sprawiają, że fani jeszcze bardziej nie lubią Kyliana Mbappé

Odkąd Kylian Mbappé oficjalnie przedłużył swój kontrakt z Paris Saint-Germain, jego wiadomość jest pełna kontrowersji. Kylian Mbappé stał się również najczęściej komentowanym piłkarzem w piłce nożnej, a także napędzał dużą część gospodarki medialnej. Ale media piłkarskie sprawiły, że niezliczeni fani jeszcze bardziej nie lubili Kyliana Mbappé, a jego nr 10 we Koszulka Francja została spalona przez fanów.

Sprawa Kyliana Mbappé przydarzyła się już wcześniej jego idolowi, a niepotwierdzony transfer Cristiano Ronalda w zeszłym roku również spotkał się z kontrowersją fanów. Wiele doniesień medialnych, że Cristiano Ronald dołączy do Manchesteru City, rozzłościło fanów jego byłej drużyny i spaliło Koszulka Manchester United z numerem 7. Zaledwie kilka dni później Manchester United oficjalnie ogłosił, że Cristiano Ronald powróci na Old Trafford. Z powodu niewłaściwego podejścia tego fana, bardzo żałuje swojego impulsywnego zachowania. Koniec minionego sezonu nie rozwiązał problemów Paris Saint-Germain, które stopniowo komplikowały się w zespole. Klauzula w przedłużeniu kontraktu Kylian Mbappé daje zawodnikowi większą władzę niż klub. To już drugi raz, kiedy Paris Saint-Germain naruszył równowagę piłki nożnej, a Kylian Mbappé również stał się przedmiotem oceny mediów.

Chociaż transfer wielu graczy był decyzją kierownictwa Paris Saint-Germain, media zmyliły fanów, że była to decyzja Kyliana Mbappé. Wiele razy media tworzą wiele niezrozumiałych informacji, a informacje, które widzą fani, są przez nich tworzone. A wielu fanów nie wie, że mogą ukryć, są to prawdy filtrowane przez media. W rzeczywistości wielu fanów, takich jak Kylian Mbappé z Mistrzostw Świata 2018 FIFA, i jego wyjątkowe umiejętności w grze.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.