Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Miał dobry początek
30 Sep

Miał dobry początek

Sezon rozpoczął się dobrze z Cristiano Ronaldo z Juventusu i strzelił 4 gole w pierwszych 2 rundach Serie A. To także jego najlepszy start w Serie A w ciągu ostatnich trzech lat i bardzo dobry start.

Głównym zadaniem Juventusu w tym sezonie jest obrona mistrzostw ligi, a zespół wprowadził także nowego trenera. Cristiano Ronaldo, ubrany w Koszulka Juventus, nadal jest głównym elementem ataku zespołu. Nie dość, że jest sprawny na boisku, warto poznać jego stosunek do wykonywanego zawodu. Sezon 2018-19 pomógł drużynie zdobyć 28 bramek, a sezon 2019-20 pomógł drużynie zdobyć 38 bramek. O liczbie bramek w tych dwóch sezonach świadczy jego postępy i ciężka praca. Cristiano Ronaldo i zespołowi nie było łatwo obronić mistrzostwo w zeszłym sezonie. Na szczęście wiara w to, że wytrwał, wygrała mistrzostwo Serie A.

Cristiano Ronaldo nie tylko dobrze spisał się w Realu Madryt w La Liga, ale także przyjechał do Serie A, aby zmienić zespół i zmienić Stroje Piłkarskie. Znowu zaczął dobrze grać i stał się główną siłą zespołu. Wszystko to nie przypadek, ale jego samodyscyplina i siła.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.