Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Moment, w którym położył się Lionel Messi, był tylko dla zwycięstwa Paris Saint-Germain
30 Sep

Moment, w którym położył się Lionel Messi, był tylko dla zwycięstwa Paris Saint-Germain

Wzrost Lionela Messiego jest zawsze wyśmiewany przez niektórych fanów, ale nadal nie może to wpłynąć na jego wspaniały wizerunek w sercach większości fanów. Ludzie, którzy śmieją się ze słabości innych ludzi, nie mogą zrozumieć, że Lionel Messi prawie przegapił piłkę nożną z powodu swojej choroby. Kiedy Lionel Messi w Stroje Piłkarskie nr 30 grał w Lidze Mistrzów UEFA, zdobył podziw kibiców i kolegów z drużyny.

Niezależnie od tego, czy Lionel Messi jest w Barcelonie, czy w Paris Saint-Germain, w oczach ma tylko piłkę nożną, a jego serce chce tylko pomóc drużynie wygrać. Fani Old Trafford śpiewali piosenkę Cristiano Ronaldo, a fani Parc des Princes wykrzykiwali imię Lionela Messiego. Mimo że Lionel Messi ma bardzo dobrą reputację w piłce nożnej, zawsze zachowywał skromną postawę. W Lidze Mistrzów UEFA leżał za kolegami z drużyny, aby pomóc drużynie zablokować bramkę przeciwnika. Wyrazy twarzy kolegów z przodu mówiły wszystko.

Fani, którzy znają Lionela Messiego, będą wiedzieć, że nie jest on zbyt rozmownym graczem. Ale za każdym razem, gdy występuje na boisku, zawsze dotyka wielu fanów. Na stadionie Parc des Princes pojawili się nawet kibice reprezentacji Lionela Messiego. Na widowni on i jego Koszulka Argentyna są bardzo harmonijni wśród fanów Paris Saint-Germain. Wszyscy lubią Lionela Messiego, a ich gwiazda również strzeliła pierwszego gola nowej drużyny.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.