Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Może gracze Liverpoolu są zmęczeni
06 Mar

Może gracze Liverpoolu są zmęczeni

Od czasu wygrania Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie Liverpool przyciągnął niespotykaną uwagę. I skorzystali z uwagi. Dzięki ich staraniom Koszulka Liverpool jest obecnie bestsellerem na świecie. W tym sezonie udowodnili również, że ich siła odpowiada ich reputacji.

W zeszłym miesiącu byli niepokonani w 44 meczach i wygrali 18 kolejnych meczów w Premier League. Cóż za niezwykłe osiągnięcie! Ale Premier League jest najbardziej konkurencyjną ligą na świecie. W marcu wreszcie poczuli smak porażki. W tę środę zostali całkowicie przyćmieni przez Koszulka Chelsea w finale Pucharu Anglii 1/8. Chelsea to także silny zespół, który zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli Premier League. Upokorzyli Liverpool 2: 0 w meczu. Wynik zaskoczył wiele osób. Dlaczego się to stało?

Może gracze Liverpoolu są zmęczeni. Grali ostatnio w kilka gier z rzędu i nie byli w stanie uzyskać wystarczającej ilości odpoczynku. Ale tak naprawdę uważam, że to dla nich dobry wynik. Ponieważ po tej porażce mogą odciążyć się od ciągłego wygrywania. Mogą teraz odpocząć, a następnie walczyć o większą chwałę.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.