Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Najwspanialszy rok w karierze Jorginho
24 Sep

Najwspanialszy rok w karierze Jorginho

Dla Jorginho z Chelsea rok 2021 to najwspanialszy rok w jego karierze. Nie tylko pomógł Chelsea wygrać Ligę Mistrzów UEFA, ale także pomógł reprezentacji Włoch w wygraniu Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA. Niebieska Stroje Piłkarskie przynosi Jorginho największe szczęście, a także daje mu dwa różne tytuły mistrzowskie.

Jeśli fani naprawdę przeczytali historię Jorginho, zrozumieją jego przemianę. Niedługo po tym, jak Jorginho dołączył do Chelsea, był oczerniany przez niezliczonych fanów, ale zamienił te wątpliwości w oklaski. Jorginho doświadczył trzech głównych trenerów w Chelsea. Pierwszym trenerem był Maurizio Sarri, drugim trenerem Frank Lampard i obecnym trenerem Thomasem Tuchelem. Największym zaufaniem Jorginho obdarzył główny trener Maurizio Sarri, ale jego występ na korcie był irracjonalny.

Mianowanie głównego trenera Franka Lamparda sprawiło, że Jorginho stopniowo stał się liderem pomocy, a fani stopniowo dostrzegali jego zmiany. Dzięki nominacji głównego trenera Thomasa Tuchela Jorginho jest doskonale przystosowany do taktycznej formacji trenera. Jorginho pocałował Koszulka Chelsea podczas ceremonii obchodów mistrzostw Ligi Mistrzów UEFA. W tej chwili mógł nie sądzić, że pójdzie za reprezentacją Włoch w piłce nożnej, aby wygrać Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA.

 

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.