Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 90 €
0
dss 0
0 0,00€
Twój koszyk jest pusty!
Newcastle United zakończyło drugie podpisanie
14 Jan

Newcastle United zakończyło drugie podpisanie

Od czasu przejęcia Newcastle United przez konsorcjum wielu fanów Premier League jest zaniepokojonych transferami tego zespołu. W końcu Manchester City stopniowo stawał się silniejszy dzięki wystarczającym funduszom, a sukces Newcastle United wymaga jedynie czasu. Newcastle United oficjalnie ogłosiło udane podpisanie kontraktu z Chrisem Woodem, środkowym Burnley, który jest właścicielem Koszulki Piłkarskie z numerem 9 byłego zespołu.

Newcastle United zajmuje 19. miejsce w tabeli Premier League, a celem drużyny jest Burnley na 18. miejscu. Chris Wood jest jednym z głównych graczy Burnley na pozycji równej roli Roberta Lewandowskiego dla Bayernu Monachium. Aby pozostać w Premier League w tym sezonie, polityka Newcastle United bezpośrednio podkopała ich rywali z ligi. Nowy numer Koszulka Newcastle United Chrisa Wooda również został zaaranżowany, a wysoka opłata transferowa i opłata za zakończenie umowy przyznane przez nowy zespół są również ważnymi czynnikami sukcesu podpisywania.

Norwich City i Watford w strefie spadkowej powinny zacząć się martwić, że ich gwiezdni gracze nie zostaną kolejnymi nabytkami Newcastle United. W końcu Chris Wood odgrywa bardzo ważną rolę w systemie taktycznym Burnley, a zespół nie może szybko znaleźć odpowiedniego zastępcy. Czterech najlepszych pretendentów Premier League do kwalifikacji do Ligi Mistrzów UEFA w przyszłym sezonie jest wystarczająco zacięte, a niedawna walka między zespołami spadkowymi jest również dość zacięta.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2022 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.