Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Odlicza się czas Sergio Agüero w Manchesterze City
30 Mar

Odlicza się czas Sergio Agüero w Manchesterze City

Sergio Agüero wielokrotnie stwierdzał, że ten sezon będzie jego ostatnim sezonem w Manchesterze City. Niespodziewanie wszystko przyszło tak szybko, że to zdanie stało się rzeczywistością. Odliczanie do momentu, w którym Sergio Agüero będzie mógł nosić Koszulka Manchester City, to jego dziesiąty sezon dla Manchesteru City.

Sergio Agüero nie tylko napisał na Twitterze swój pożegnalny list, ale także Manchester City ogłosił, że będzie mógł opuścić zespół po wygaśnięciu kontraktu pod koniec sezonu. Sergio Agüero strzelił łącznie 257 goli, grając dla Manchesteru City, co czyni go najlepszym strzelcem zespołu w historii. Jest także jednym z najsilniejszych napastników Anglii w ciągu ostatnich 10 lat i wybitnym królem strzelców. Fani nigdy nie zapomną wkładu Sergio Agüero w Manchester City, pomagając drużynie zdobyć wiele wyróżnień.

Ale jego pożegnalny list wydany przez Vitry'ego sprawił, że fani, którzy go lubią, nie chcą, aby odszedł. Manchester City ma nadzieję, że w ostatnim meczu ligi w tym sezonie zorganizuje mu ceremonię pożegnania, a także ma nadzieję, że okolica pozwoli około 10 000 kibiców wejść na stadion i obejrzeć mecz. Wszyscy byli świadkami pożegnalnego meczu, w którym Sergio Agüero założył Stroje Piłkarskie nr 10. Oczywiście nie można było uniknąć łez fanów.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2021 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.