Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Ostra rywalizacja między Manchesterem City a Liverpoolem
06 Aug

Ostra rywalizacja między Manchesterem City a Liverpoolem

Obecnie najbardziej konkurencyjnym wydarzeniem piłkarskim jest bez wątpienia Premier League. Wśród nich najpotężniejsze kluby to Manchester City i Liverpool. W ubiegłym sezonie, mimo że Koszulka Manchester City zdominowała Premier League, Liverpool wycofał się z innych rozgrywek. Udowodnili, że są tak dobrzy jak Manchester City, dzięki tytułowi Ligi Mistrzów.

Tak więc zacięta rywalizacja między Manchesterem a Liverpoolem w przyszłym sezonie pozostanie główną atrakcją Premier League. Manchester City chce zostać mistrzem obrony, a Liverpool chce wygrać swój pierwszy tytuł w Premier League. Po wygraniu Ligi Mistrzów Koszulka Liverpool zyskała przychylność wielu fanów. Ich trener Jurgen Klopp prowadził Liverpool przez lata. Jak dotąd ich drużyna była tak stabilna i silna, że ​​są w stanie zdobyć jeszcze większą chwałę.

Z drugiej strony siła Manchesteru City nigdy nie spadła. Ich trener Josep Guardiola jest doświadczonym trenerem. Buduje miasto Manchester w drużynę, która jest dobra zarówno ofensywnie, jak i defensywnie. Ich status będzie więc trudny do przekroczenia.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.