Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 50 €
0
dss 0
0 0,00Zł
Twój koszyk jest pusty!
Paris Saint-Germain przegrał z powodu braku głównych graczy
11 Sep

Paris Saint-Germain przegrał z powodu braku głównych graczy

Rozpoczęła się druga runda sezonu Ligue 1 2020, na którą warto zwrócić uwagę na mecz Paris Saint-Germain vs. Lens. Jednak nie spodziewałem się, że Paris Saint-Germain przegrał 0-1 z Lens i przegrał pierwszy mecz.

Paris Saint-Germain w zeszłym sezonie był zarówno mistrzem Ligue 1, jak i wicemistrzem Ligi Mistrzów, ustanawiając najlepszy rekord w historii drużyny od 50 lat. Przegrana w tej grze ma również wiele wspólnego z zarażeniem głównych graczy COVID-19 i nieobecnością w grze. Zwłaszcza Neymar, Leandro Paredes i Ángel Di María nie zostali oszczędzeni, co znacznie zmniejszyło siłę zespołu. Jedynie trener Thomas Tuchel przyprowadził do gry grupę rezerwowych zawodników w Koszulka Paris Saint-Germain, ale wynik wciąż nie był w stanie wytrzymać ataku Lensa. I napotkał żenującą sytuację pierwszej porażki w nowym sezonie.

Zwycięstwo Lens zakończyło również niezręczny rekord zespołu, który nie wygrał Paris Saint-Germain w ciągu 14 lat. Trzy dni później zawodnik Paris Saint-Germain w Stroje Piłkarskie stanie przed większym wyzwaniem przeciwko Marsylii, która zajęła drugie miejsce w lidze w zeszłym sezonie.

Możesz być zainteresowany poniższymi produktami:
Copyright © 2020 moda2sportowe.co.ltd ,All Right Reserved.